Stevige concurrentiepositie Greenport Westland

Verduurzaming energiegebruik Greenport Westland

Innovatief aardwarmteproject

2 geothermieprojecten in bedrijf, beide op op 2,3 km. diepte


#
Start plaatsen conductors Trias Westland 2
17 apr. 2020 14:41
Deze week zijn de werkzaamheden voor het plaatsen van de conductors voor Trias Westland 2 gestart.
Lees meer
#
Virtuele tour aardwarmteproject Trias Westland
17 apr. 2020 09:54
Via een virtual reality tour wandel je zo de machinekamer van het aardwarmteproject Trias Westland binnen.
Lees meer
#
Stap in verduurzaming: zon op dak Trias Westland
27 mrt. 2020 16:41
Terwijl de zon volop schijnt is het dak van het pompgebouw van Trias Westland voorzien van zonnepanelen. Daarmee wordt groene stroom opgewekt. Zo zorgt Trias Westland ervoor dat zij haar bedrijfsvoering verduurzaamd.
Lees meer
#
"Leer van de lessen die wij leren en gebruik het bij de volgende".
27 mrt. 2020 16:32
“Voor het eerst leveren we vandaag op 30 graden retourtemperatuur terug. Het heeft ons best wat tijd gekost om daar te komen. Het afgelopen half jaar zochten we naar een balans, waar ligt het optimum in de energiehuishouding?"
Lees meer
#
Trias Westland: feiten op een rij
27 mrt. 2020 16:26
Inzet op aardwarmte heeft effect. Met een productiecapaciteit van ruim 20 MWth bedraagt de aardwarmtebron aanzienlijk bij aan de verduurzaming van het Westland.  
Lees meer